Mądra inwestycja dla każdego sklepu

Dowiedz się, które inwestycje są dla Ciebie opłacalne. Poznaj sposoby innych użytkowników na zarabianie poprzez inwestowanie.
Awatar użytkownika
Andrea_68

Mądra inwestycja dla każdego sklepu

Post autor: Andrea_68 »

Witam,

Jestem kobietą sukcesu można powiedzieć - założyłam paręnaście lat temu i dzisiaj mam sieć sklepów odzieżowych w całej Polsce. Mimo że nie jestem największym graczem na rynku, dotykają mnie problemy jakie mają sieciówki. Ostatnio coraz bardziej - kradzieże. To jest realna strata. Postanowiłam szybko rozwiązać problem. Monitoring wszystkiego nie wychwyci, zresztą nawet jeśli - nie zaalarmuje. A bramki antykradzieżowe - już tak. Polecam wszystkim rozsądnym przedsiębiorcom, ilość kradzieży spadła o ponad 80!

pl automobile
llone

Re: Mądra inwestycja dla każdego sklepu

Post autor: llone »

Wiadomo, że sklep musi być wyposażony, nie ma to tamto, ale warto jednak mieć jeszcze jakieś zabezpieczenie finansowe, bo nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Ja mogę podpowiedzieć, że unikorona zrównoważony https://generali-investments.pl/content ... ownowazony dobrze wygląda. Sama się nad nim mocno waham.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ