przeprowadzaka - Anglia

Chcesz poruszyć temat niezwiązany z biznesem online? Zapraszamy do tego działu. Dyskutujemy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
patrycja-64
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2021, 5:33

przeprowadzaka - Anglia

Post autor: patrycja-64 »

Kochani, myślę nad wyjazdem z Polski, czuję się trochę zagrożona. Wojna coraz bliżej i nie wiem czy skończy się tylko na Ukrainie. Dlatego myślę o emigracji. Jak wygląda dzisiaj przeprowadzka do UK? Jakie formalności trzeba załatwić, żeby legalnie zostać w UK? Jak jest z pracą? Można spokojnie taką znaleźć? Dobrze znam język angielski i mam różnego rodzaju kwalifikacje. Możecie mi coś doradzić?
Pawciu

Re: przeprowadzaka - Anglia

Post autor: Pawciu »

Angielski macie już opanowany, czy chcecie się nauczyć będąc tam? Ja nie wyjechałbym bez przygotowania za granicę. Staram się ciągle przypominać znajomość języka.
Silly69

Re: przeprowadzaka - Anglia

Post autor: Silly69 »

Pod koniec roku szef planuje przenieść mnie do oddziału firmy w Anglii. Sam angielski mam w małym palcu, ale żona go nie zna, więc chciałbym ją do tego przygotować. Na stronie: https://pl.pinterest.com/szybkanaukapro/ znalazłem sporo informacji o kursie angielskiego online od Szybka Nauka Pro. Co o nich myślicie?
diamencik

Re: przeprowadzaka - Anglia

Post autor: diamencik »

U mnie naprawdę sporym rozwiązaniem będzie po prostu praca tak naprawdę z samymi sobą i dlatego sobie też na spokojnie rozwiązujemy sprawę. Niemniej jednak niektóre rzeczy zależą od innych. I z pewnością działanie tego rodzaju jak przeprowadzki Lublin wymaga odpowiednich fachowców. Macie kogoś na myśli na przykład?
juliaa

Re: przeprowadzaka - Anglia

Post autor: juliaa »

Mnie interesują tylko przeprowadzki warszawa bo to właśnie na terenie tego miasta mam zamiar się przeprowadzać. Firmę od przeprowadzek wybrałam z polecenia, mam nadzieję że będę z niej zadowolona tak samo jak polecający :)
ODPOWIEDZ