Opinie o Buchenfeld Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Beniamina

Opinie o Buchenfeld Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego

Post autor: Beniamina »

Cześć, polecam wam firmę Buchenfeld Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego
Arkadiusz

Re: Opinie o Buchenfeld Arkadiusz Kancelaria Radcy Prawnego

Post autor: Arkadiusz »

Jakiś czas temu miałem nie miła okazję korzystać z usług tej kancelarii. Na pierwsze spotkanie P. Mecenas spóźnił się ponad godzinę podobno zapomniał. Cóż zdarza się. Chodziło o pozew cywilny o zadośćuczynienie gdzie sprawca już dawno został skazany . Wystarczyło napisać pozew i oddać sprawę do sądu. P. Mecenas przekazał sprawę P. Magdalena Mastalerz która również pracuje w tej kancelarii. Ustaliliśmy kwotę wynagrodzenia kwotę za wezwanie do zapłaty obrazy wysokość zadośćuczynienia. Przez 3 m-ce P. Magdalena zbywała mnie z napisaniem pozwu co chwilę zmieniała termin napisania pozwu bo ma dużo pracy bo chora bo święta itp. Na każdym kroku sugerowała że mogę zabrać dokumenty i przekazać innej kancelarii jak mi nie pasuje. Wezwanie do zapłaty sprawcy wysłała po dwóch miesiącach do sprawcy podnosząc kwotę zadośćuczynienia o 70 procent nie konsultując wogole tego ze mną. Po czym podniosła kwotę honorarium o 100 procent bo w wezwaniu do zapłaty podniosła kwotę. Kancelaria nie rzetelna wogole. Straciłem tylko czas u pieniądze. Prosta sprawa za którą P. Mecenas zażądała 5 tys. Zł nie umiejąc nawet pozwu napisać przez 3 miesiące. A dodam że kwota zadośćuczynienia ustalenia na była na 12 tys. A p. Mecenas sama podniosła kwotę do 20. Tys zł. Naprawdę nie polecam żałosne zachowanie zero reakcji ze strony P. Arkadiusz Buchenweld. NIE POLECAM!!!!!
ODPOWIEDZ