Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Pokój i Dobro

Szukasz miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj wpis. Zapraszamy!
Włodzisław

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Pokój i Dobro

Post autor: Włodzisław »

Solidna firma.
dalgaa

Re: Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Pokój i Dobro

Post autor: dalgaa »

W sumie nie znam się na takich sprawach, ale jak na razie to jednak wiem, że dulux aranżacje są fajne i można się naprawdę zainspirować. Dlatego zerkam od czasu do czasu na to, co mi pasuje i odpowiada. Niech to będzie sensowne.
dużalattea

Re: Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Pokój i Dobro

Post autor: dużalattea »

Jak myślicie, czy ciężko jest dziś o własne lokum? Sama co nieco sprawdzam w tym obszarze i jak na razie mam dylemat i to niemały. Może nie jest mi pisane posiadać coś takiego jak luksusowe apartamenty na mazurach na sprzedaż , jakie widziałam? Dążę do wielkich celów, ale nie wiem, czy to jednak dla mnie.
thelook

Re: Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Pokój i Dobro

Post autor: thelook »

Nie mogłabym mieszkać w mieszkaniu spółdzielczym, muszę mieć swoje. Kiedy możemy wybrać projekt, kiedy jeździmy na budowę patrzeć ile zostało. Kiedy po prostu myślimy co gdzie będzie stało. Później ten entuzjazm zanika. Ogólnie ja wybrałam sobie taki dom https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-7-b i staram się co jakiś czas zmieniać wystrój, tylko po to żeby nadać trochę efektu wow.
ODPOWIEDZ