wakacje w Bieszczadach

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Hermana
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2022, 3:07

wakacje w Bieszczadach

Post autor: Hermana »

Chciałabym wyjechać na wakacje w Bieszczadach. Możecie polecić mi jakieś fajne miejsca? Lubię zwiedzać, ale nie muszą to być obiekty i miejsca bardzo turystyczne, ciekawią mnie raczej takie lokalne smaczki. Możecie polecić mi tego typu fajne miejsca? Najlepiej blisko natury i daleko od ludzi. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć w tym temacie. Dacie radę mi coś takiego polecić?
sarenka

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: sarenka »

A może warto byłoby jednak wybrać się nad morze??? W sumie teraz jest dużo jodu itd ;). Ja właśnie planuję wybrać się do Sandra spa z dziećmi - do hotelu w Pogorzelicy. Koleżanka polecała mi to wyjątkowe miejsce, ponoć jest tam ładnie i przyjemnie. A dzieci też mogą dla siebie znaleźć wiele atrakcji.
najt

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: najt »

Nie jadę w góry, a raczej nad morze i jestem pewna, że można w tym temacie wiele powiedzieć. I dla mnie szczególnie fajnym rozwiązaniem będą pomosty betonowe , bo jak coś takiego mamy, to mi to odpowiada. Moim zdaniem jak najbardziej można do tego podejść i sprawdzić. Co wy na to?
kredda

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: kredda »

Myślę że to bardzo fajny pomysł na krótki wypad za miasto ale wakacje w Bieszczadach? Planuję co prawda wynajem samochodu na weekend ale jedziemy w Beskidy, mam tam też znajomych więc zakładam że będzie fajnie. Teraz wynajem to naprawdę fajna i opłacalna opcja jeśli chodzi o podróżowanie
wakacjki

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: wakacjki »

Jestem zdania, że wszyscy mamy jakieś problemy i mam nadzieję, że warto czasem coś po prostu powiedzieć. No, ale jak już wyjeżdżam, to dobrze to wszystko planuję, w tym pamiątki., jakie mam zamiar kupić. Mojej siostrze na pewno przydadzą się wzory do rysowania , bo wiem, że to po prostu uwielbia.
mikasia

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: mikasia »

Jak dla mnie super... Warto na pewno też pomyśleć o takich opcjach, jak atrakcyjne apartamenty zakopane z jacuzzi. Myślę, że taki urlop też sprostałby waszym oczekiwaniom. Ja przykładowo planuję we ferie zimowe wybrać się do Zakopanego.
norra

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: norra »

Widzę, że co niektórzy z was lubią podróżować kamperem, tak? A czy kojarzycie przykładowo firmę https://www.vandermoon.com ? Tak pytam, ponieważ tam macie najróżniejsze artykuły wyposażeniowe do kamperów - do mebli, okiem, po najdrobniejsze elementy. Także warto się tam rozglądnąć.

współczesny oscyloskop. budowa i pomiary
Wanda

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: Wanda »

Ja polecam firmę Campsup, jeśli ktoś szuka kajaków dmuchanych czy desek SUP. Idealnie sprawdzą się na wyjazd kamperem. Praktyczny jest bardzo ich transport, po złożeniu zajmują mało miejsca. Nie ma też problemu z pływaniem po płytkich rzekach, można bez problemu przenosić, a materiał jest na prawdę wytrzymały.
dotti8

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: dotti8 »

A czy w ogóle wiecie jakie dni wolne w 2024 są ? Warto właśnie w tym kierunku trochę sobie na ten temat poczytać, bo z tego co wiem to całkiem sporo możemy dni wolnych zyskać. Wtedy można więcej zaplanować.

działanie octu jabłkowego
miranka

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: miranka »

Wyjeżdżając na wyjazd, czy to firmowy, czy to jakikolwiek inny, należy wiedzieć co zrobić z samochodem, żeby nie było tak, że wam go okradną, co się od czasu do czasu zdarza. Wiem jednak, że parking lotnisko modlin jest strzeżone, więc razie czego tam samochód bezpiecznie możecie zostawiać.
elzaa

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: elzaa »

A czy wiecie może jakie walizki do samolotu ??? Tak pytam, ponieważ postanowiłam, że dla odmiany teraz wybiorę się gdzieś zagranicę na
wakacje. Dlatego chcę wiedzieć - jak się przygotować do tego tematu.
efkaa

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: efkaa »

Widzę tutaj same dobre porady... Jest wiele w ogóle świetnych miejsc, które warto odwiedzić. Ja przykładowo w planach ma niedługo wybrać się do Poznania, bo to według mnie intrygujące miasto. Właśnie znalazłam wstępnie świetny hostel https://www.hostelpoznan.pl - który jest monitorowany, komfortowy i całkiem tani.
ODPOWIEDZ