Galeria sztuki w internecie

Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes w internecie? Poznaj najważniejsze wskazówki i działaj!
Awatar użytkownika
Anatol
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:52

Galeria sztuki w internecie

Post autor: Anatol »

Cześć,


Prowadzę niewielką galerię sztuki i jak się domyślacie za czasów pandemii wszystko przeniosło się do neta. Choć teraz nie ma obostrzeń, to ludzie już się przyzwyczaili że obrazy i rzeźby kupują online. Tak jest wygodniej. Ostatnio księgowa podpowiedziała mi natomiast, żebym jakoś uregulował sprzedaż, zakup, fakturowanie itp. Nie jestem najlepszy w tym, bo sam bardziej artysta ;) Ale księgowa poleciła rozwiązanie ITSM Basic, bo mówiła że wiele razy się z tym spotkała. Czy ktoś podpowie czy to sprawdzi się dla małego przedsiębiorcy?
ładnaa

Re: Galeria sztuki w internecie

Post autor: ładnaa »

Anatol pisze: 26 paź 2021, 3:42 Cześć,


Prowadzę niewielką galerię sztuki i jak się domyślacie za czasów pandemii wszystko przeniosło się do neta. Choć teraz nie ma obostrzeń, to ludzie już się przyzwyczaili że obrazy i rzeźby kupują online. Tak jest wygodniej. Ostatnio księgowa podpowiedziała mi natomiast, żebym jakoś uregulował sprzedaż, zakup, fakturowanie itp. Nie jestem najlepszy w tym, bo sam bardziej artysta ;) Ale księgowa poleciła rozwiązanie ITSM Basic, bo mówiła że wiele razy się z tym spotkała. Czy ktoś podpowie czy to sprawdzi się dla małego przedsiębiorcy?
Jasne, że ważna jest taka właśnie galeria, ale lokalnie można wszystko dobrze obejrzeć i tak dalej. Stąd mam nadzieję, że odwiedzicie także park handlowy janki i w ten sposób zobaczycie niektóre dzieła sztuki w tym miejscu. I pod tym kątem ogólnie mam wrażenie, że to jest dobry plan na spacer czy spędzanie czasu z rodziną.
ODPOWIEDZ