Firma

Aktywny wyjazd firmowy? Wyprawa na rowery!

• Zakładki: 65


Chcesz znaleźć nietypowy pomysł na integrację? Organizując wyjazd integracyjny dla współpracowników, koniecznie weź pod uwagę rowery. Nie ma nic lepszego, niż zwiedzanie malowniczych zakątków Polski i innych krajów w całej Europie z perspektywy dwóch kółek! Czas wskoczyć na rower i spróbować swoich sił na profesjonalnym sprzęcie i ciekawym szlaku.

Wycieczki rowerowe dla firm – pomysł na aktywną integrację

Zorganizowane wyprawy rowerowe to coś więcej, niż zwykły wypad pracowników na rowery. Firmy eventowe organizujące takie rowerowe wycieczki dla firm mogą zabrać Twój team na najbardziej imponujące szlaki górskie, na Mazury czy szosy Bornholmu albo słonecznej Majorki. Podczas wyjazdu cała ekipa może korzystać z miejscowych atrakcji, lokalnego jedzenia w restauracjach i odwiedzać najpiękniejsze zabytki.

Zorganizowane wyprawy rowerowe na wyjazd firmowy

Dlaczego warto wybrać się na zorganizowany, rowerowy wyjazd firmowy? Organizator zajmie się wszystkim za Ciebie – zaplanuje trasę, wybierze najlepsze miejsce do turystyki rowerowej, zorganizuje dodatkowe atrakcje oraz noclegi. Poza tym zapewni profesjonalny sprzęt, czyli rowery z najwyższej półki, najlepiej przystosowane do przebycia konkretnych tras i wyposażone w dodatkowe torby. Całość będzie nadzorował Wasz osobisty przewodnik, a awarie rowerów błyskawicznie naprawi osobisty mechanik. Pozostaje tylko zrelaksować się, pedałować i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki aż dotrzecie do celu.

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
39 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *