Firma

Pomysły na firmowe prezenty od polskich marek

• Zakładki: 80


Najlepsze pomysły na prezenty firmowe często nie są oczywiste. Chcesz zamówić dla swoich pracowników lub klientów coś innego niż zwykle? Postaw na polskie marki i wspieraj małych, polskich rzemieślników i twórców! Sprawdź nasze pomysły na firmowe prezenty od polskich marek.

Prezent dla pracownika – rzemieślnicze miody, herbaty i kawy

Coś pysznego i prosto z natury! Miody z polskich pasiek, powidła z Warmii czy cydr z Lubelszczyzny? Lokalne smakołyki to zawsze sprawdzony pomysł na prezent, nie tylko dla pracowników. Elegancko zapakowany zestaw prezentowy z miodami, syropami i herbatą możesz podarować każdemu. A może świeżo palona kawa w zestawie z ręcznie robionym kubkiem i czekoladą? Takim prezent oczarujesz wszystkich w firmie.

Naturalne kosmetyki – upominek prosto z natury

Ręcznie robione mydło, hydrolat do twarzy plus serum to przepis na udany prezent dla niej i dla niego. Do tego dodaj świecę sojową w ceramicznym kubku. Pielęgnacyjna kombinacja poleca się do wieczornego relaksu! Idealny upominek dla fanki naturalnej pielęgnacji i nie tylko. 

Firmowy prezent w stylu zero waste

Dbacie w firmie o kwestię środowiska? Przygotuj dla pracowników zestaw prezentowy zero waste. Co powinno się w nim znaleźć? Koniecznie woskowijka do owijania kanapek do pracy! Dobrym pomysłem będzie też kosmetyk w szklanym opakowaniu, jak krem do rąk, który można mieć zawsze na biurku. 

A Ty, jakie masz pomysły na zestawy prezentowe z polskimi produktami?

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Polski Gift.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
144 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *