Firma

Zabawy terenowe dla dorosłych — pomysły na integrację pracowników

• Zakładki: 80


Stworzenie zgranego zespołu pracowniczego nie należy do najłatwiejszych zadań i wie to każdy pracodawca. Istnieje wiele sposobów na nawiązanie więzi między współpracownikami, a jednym ze skuteczniejszych rozwiązań są zabawy terenowe dla dorosłych. Jak zaplanować wspólny wyjazd, by osiągnąć zamierzony cel?

Pomysły na zabawy terenowe dla dorosłych

Wszelkie spotkania integracyjne mają na celu poznanie nowych osób oraz nawiązanie nowych relacji. Co więcej, takie wyjazdy pełnią także funkcję motywacyjną. Nie bez znaczenia zabawy terenowe dla dorosłych są uważane za jeden ze skuteczniejszych sposobów na zintegrowanie się pracowników. Różnego rodzaju gry w terenie wzmacniają więzi i uczą współpracy, zdrowej rywalizacji oraz zasad fair play.

Dużym atutem zabaw terenowych dla dorosłych jest fakt, że rozgrywki mogą przyjąć najróżniejszą tematykę. Tak też osoby biorące udział w wydarzeniu na chwilę staną się żołnierzami na profesjonalnym szkoleniu lub giermkami starającymi się o promocję na prawdziwego rycerza. Dość popularnym motywem tego typu gier terenowych jest postapokaliptyczny świat czy szkoła survivalu. Stopień trudności poszczególnych gier można dostosować do oczekiwań zespołu tak, by każdy z osobna był zadowolony.

Dobrze zaplanowana zabawa terenowa będzie nie tylko godną zapamiętania przygodą, ale także szansą za zacieśnienie więzy między współpracownikami. Z całą pewnością przełoży się to na osiągnięcia całego zespołu.

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
198 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *